Інтернет-магазин глюкометрiв, тест-смужок та ланцетiв
Зв'язатися з нами
через месенджери:
(068) 910-10-10
   Щодня 09:00 - 18:00
 Щодня 09:00 - 18:00
Ланцети стерильні для вимірювача крові 4 в 1 GLANBER™
ланцеты Accu-Chek go иголки
50 Accu-Chek 100 Active
гленбер тест на сахар в крови
Ланцети стерильні GLANBER ™. Модель 28G
Стерильні ланцети для проколювання пальця. Супертонкі, діаметр голки всього 0,25 мм. В упаковці 50 шт
150 грн
200 грн
Опис товару:
Процедура взяття крові - процес, що вимагає спеціальних навичок і дотримання певних правил. Це і підбір потрібної голки, і вибір місця проколу, і стерильність. Що ж стосується забору крові в домашніх умовах, то крім перерахованих умов ще дуже важливі простота і зручність допоміжних засобів. Фармацевтичні компанії з року в рік розробляють нові, сучасні вироби, щоб полегшити діагностику і лікування цукрового діабету та забір крові в домашніх умовах без допомоги фахівця.

Одноразові ланцети для аналізу крові Одними з таких препаратів можна назвати одноразові ланцети для аналізу крові в домашніх умовах, незамінні в діагностиці та лікуванні діабету. Медичні ланцети для забору крові прийшли на зміну скарифікатор старого зразка в удосконаленому вигляді. Медичні ланцети для взяття крові мають ряд переваг, завдяки яким:
Забезпечується кількість крові, необхідний для аналізу. Значно менше травмується поверхню пальця. Зменшується біль. Присутній психологічний комфорт пацієнта, коли голка, хоч я знаю, що найбільш важливо при роботі з дітьми.

Використання ланцета в домашніх умовах Механізм дії одноразових ланцетів для забору крові в домашніх умовах досить простий і являє собою автоматичну активацію при безпосередньому контакті зі шкірою, тобто проколювання. В даному випадку голка одноразового ланцета для аналізу крові знаходиться в спеціальному корпусі, що гарантує стерильність і безпеку медперсоналу і пацієнтів. Замовити універсальні ланцети для забору крові в домашніх умовах ви можете в нашому каталозі прямо зараз!
Характеристики:

Супертонкі, діаметр голки всього 0,25 мм. Зроблені з високоякісної хірургічної сталі, тригранна лазерна заточка ланцетів сприяє зменшенню больових відчуттів при проколі і швидкому загоєнню проколів.

На складі: є

Виробник: Китай за технологією Німеччини

Київ, пр-кт Маяковського 89-Б
Час роботи з 9.00 до 18.00
понеділок-субота

+38 (068) 910 10 10

и мы перезвоним вам через 30 секунд
ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК 24/7