Інтернет-магазин глюкометрiв, тест-смужок та ланцетiв
Зв'язатися з нами
через месенджери:
(068) 910-10-10
   Щодня 09:00 - 18:00
 Щодня 09:00 - 18:00
Головна - Каталог товару - Тест-полоски для анализа мочи 11V GLANBER 11показателей 100 шт
Тест-смужки для аналізу сечі GLANBER
11 параметрiв 100 шт.
Глюкометр 4в1 GLANBER™ Модель LBM-01
Тест-смужки для аналізу сечі, 11 параметрiв 100 шт
Тест-смужки для аналізу сечі 11V GLANBER призначені для напівкількісного та якісного визначення глюкози, білірубіну, кетонів, питомої щільності, крові, pH, білку, уробилиногена, нітритів, лейкоцитів та аскорбінової кислоти
675 грн
.
Опис товару:
Тест-смужки для аналізу сечі GLANBER 11 параметрiв, призначені для напівкількісного та якісного визначення глюкози, білірубіну, кетонів, питомої щільності, крові, pH, білку, уробилиногена, нітритів, лейкоцитів та аскорбінової кислоти.

Тест-смужки тверді, пластикові з різними зонами і реагентами.

Результати тестування можуть надати інформацію про стан вуглеводного обміну, нирок і печінки, кислотно-лужний баланс і бактериурию.

Конкретні параметри тестування вироби який Ви використовуєте дивіться на зовнішній коробці або етикетці пляшки з тест-смужками. Тест-смужки для аналізу сечі упаковані разом з осушувачем в пластикову пляшку кришкою відкручується. Кожна смужка готова до використання відразу ж після вилучення з пляшки. Тест-смужки призначення тільки для одноразового використання. Результати отримують шляхом прямого порівняння тест-смужки з колірною шкалою, нанесеною на етикетці пляшки. Не потрібно робити розрахунків або використовувати лабораторне обладнання.

склад:
100 тест-смужок в герметичній упаковці
інструкція
Надані матеріали:
Тест смужки
Необхідні, але не надані матеріали:
Контейнер для забору зразка

глюкоза:
Цей тест призначений для визначення глюкози. Жодне інше речовина, що виділяється в сечі, крім глюкози, не дає позитивного результату. Реагент на тестовій зоні не вступає в реакцію з лактозою, галактозою, фруктозою або відновними метаболітами препаратів; наприклад, саліцилатами та налідиксової кислотою. Цей тест можна використовувати для визначення, чи є редуціруюче речовина, яке знаходять у сечі, глюкозою. Глюкоза виявляється в сечі приблизно на рівні 100 мг / дл.

білірубін:
Чутливість тесту складає 0,4-0,8 мг / дл білірубіну в сечі. Тест призначений лише для визначення білірубіну в сечі.

кетон:
Реагент на тестовій зоні тест-смужки на визначення кетонів надає Напівкількісний результат і вступає в реакцію з ацетоуксусной кислотою в сечі. Реагент не вступає в реакцію з бета-гідроксимасляної кислотою або ацетоном. Граничний рівень: 5-10 мг / дл ацетоуксусной кислоти в сечі.

Питома щільність:
Діапазон визначення питомої щільності від 1,000 і 1,030 з кроком 0,005.

кров:
Цей тест, коли його проводять за інструкцією, має чутливість до вільного гемоглобіну в 0,015 мг / дл або 5-10 цілих еритроцитів в мкл сечі. Цей тест більш чутливий до вільного гемоглобіну та міоглобіну, ніж в цілих еритроцитах.

рН:
Тест-смужка для визначення рівня рН забезпечує кількісну диференціацію значення рН з точністю до одиниці в межах діапазону від 5 до 9. Варіації в буферній концентрації сечі Не вливають на результат рівня рН.

білок:
Тестова зона смужки більш чутлива до альбуміну, ніж глобуліну, гемоглобіну, білків Бен-Джонса і мукопротеинов; негативний результат не виключає присутність інших білків. Граничний рівень визначення альбуміну становить 15 мг / дл. Залежно від властивої мінливості в клінічному випробуванні менша концентрація може визначатися за певних умов.

уробилиноген:
Цей тест виявляє уробилиноген в сечі в концентраціях від 0,2 Од. Ерліха / дл. Відсутність уробилиногена в зразку не можливо визначити даним тестом.

нітрити:
Цей тест має чутливість до нітриту натрію в 0,075 мг / дл. Порівняння реагентної зони на білому тлі може допомогти визначати низькі рівні іонів нітриту, які інакше можна не помітити. Тест на нітрити є специфічним, і не дає перехресної реакції з іншими речовинами, які виводяться із сечею в нормі.

лейкоцити:
Цей тест визначає лейкоцити при концентрації 10-15 лейк / мкл. Еритроцити або бактерії в сечі не впливають на роботу тесту.
Аскорбінова кислота
Цей тест визначає аскорбінову кислоту в концентраціях від 10 мг / дл в сечі.

Київ, пр-кт Маяковського 89-Б
Час роботи з 9.00 до 18.00
понеділок-субота

+38 (068) 910 10 10

и мы перезвоним вам через 30 секунд
ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК 24/7