Інтернет-магазин глюкометрiв, тест-смужок та ланцетiв
Зв'язатися з нами
через месенджери:
(068) 910-10-10
   Щодня 09:00 - 18:00
 Щодня 09:00 - 18:00
Головна - Каталог товару - Тест-полоски для анализа мочи 11V GLANBER 11показателей 100 шт
Тест-смужки для аналізу сечі GLANBER
11 параметрiв 100 шт.
Глюкометр 4в1 GLANBER™ Модель LBM-01
Тест-смужки для аналізу сечі, 11 параметрiв 100 шт
Тест-смужки для аналізу сечі 11V GLANBER призначені для напівкількісного та якісного визначення глюкози, білірубіну, кетонів, питомої щільності, крові, pH, білку, уробилиногена, нітритів, лейкоцитів та аскорбінової кислоти
635 грн
655
Опис товару:
Тест-смужки для аналізу сечі GLANBER 11 параметрiв, призначені для напівкількісного та якісного визначення глюкози, білірубіну, кетонів, питомої щільності, крові, pH, білку, уробилиногена, нітритів, лейкоцитів та аскорбінової кислоти.

Тест-смужки тверді, пластикові з різними зонами і реагентами.

Результати тестування можуть надати інформацію про стан вуглеводного обміну, нирок і печінки, кислотно-лужний баланс і бактериурию.

Конкретні параметри тестування вироби який Ви використовуєте дивіться на зовнішній коробці або етикетці пляшки з тест-смужками. Тест-смужки для аналізу сечі упаковані разом з осушувачем в пластикову пляшку кришкою відкручується. Кожна смужка готова до використання відразу ж після вилучення з пляшки. Тест-смужки призначення тільки для одноразового використання. Результати отримують шляхом прямого порівняння тест-смужки з колірною шкалою, нанесеною на етикетці пляшки. Не потрібно робити розрахунків або використовувати лабораторне обладнання.

склад:
100 тест-смужок в герметичній упаковці
інструкція
Надані матеріали:
Тест смужки
Необхідні, але не надані матеріали:
Контейнер для забору зразка

глюкоза:
Цей тест призначений для визначення глюкози. Жодне інше речовина, що виділяється в сечі, крім глюкози, не дає позитивного результату. Реагент на тестовій зоні не вступає в реакцію з лактозою, галактозою, фруктозою або відновними метаболітами препаратів; наприклад, саліцилатами та налідиксової кислотою. Цей тест можна використовувати для визначення, чи є редуціруюче речовина, яке знаходять у сечі, глюкозою. Глюкоза виявляється в сечі приблизно на рівні 100 мг / дл.

білірубін:
Чутливість тесту складає 0,4-0,8 мг / дл білірубіну в сечі. Тест призначений лише для визначення білірубіну в сечі.

кетон:
Реагент на тестовій зоні тест-смужки на визначення кетонів надає Напівкількісний результат і вступає в реакцію з ацетоуксусной кислотою в сечі. Реагент не вступає в реакцію з бета-гідроксимасляної кислотою або ацетоном. Граничний рівень: 5-10 мг / дл ацетоуксусной кислоти в сечі.

Питома щільність:
Діапазон визначення питомої щільності від 1,000 і 1,030 з кроком 0,005.

кров:
Цей тест, коли його проводять за інструкцією, має чутливість до вільного гемоглобіну в 0,015 мг / дл або 5-10 цілих еритроцитів в мкл сечі. Цей тест більш чутливий до вільного гемоглобіну та міоглобіну, ніж в цілих еритроцитах.

рН:
Тест-смужка для визначення рівня рН забезпечує кількісну диференціацію значення рН з точністю до одиниці в межах діапазону від 5 до 9. Варіації в буферній концентрації сечі Не вливають на результат рівня рН.

білок:
Тестова зона смужки більш чутлива до альбуміну, ніж глобуліну, гемоглобіну, білків Бен-Джонса і мукопротеинов; негативний результат не виключає присутність інших білків. Граничний рівень визначення альбуміну становить 15 мг / дл. Залежно від властивої мінливості в клінічному випробуванні менша концентрація може визначатися за певних умов.

уробилиноген:
Цей тест виявляє уробилиноген в сечі в концентраціях від 0,2 Од. Ерліха / дл. Відсутність уробилиногена в зразку не можливо визначити даним тестом.

нітрити:
Цей тест має чутливість до нітриту натрію в 0,075 мг / дл. Порівняння реагентної зони на білому тлі може допомогти визначати низькі рівні іонів нітриту, які інакше можна не помітити. Тест на нітрити є специфічним, і не дає перехресної реакції з іншими речовинами, які виводяться із сечею в нормі.

лейкоцити:
Цей тест визначає лейкоцити при концентрації 10-15 лейк / мкл. Еритроцити або бактерії в сечі не впливають на роботу тесту.
Аскорбінова кислота
Цей тест визначає аскорбінову кислоту в концентраціях від 10 мг / дл в сечі.

Київ, пр-кт Маяковського 89-Б
Час роботи з 9.00 до 18.00
понеділок-субота

+38 (068) 910 10 10

и мы перезвоним вам через 30 секунд
ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК 24/7