Інтернет-магазин глюкометрiв, тест-смужок та ланцетiв
Зв'язатися з нами
через месенджери:
(068) 910-10-10
   Щодня 09:00 - 18:00
 Щодня 09:00 - 18:00
Головна - Каталог товару - Тест-смужки для аналізу сечі 2V GP 
2 показника 100 шт
Тест-смужки для аналізу сечі GLANBER
2 показника 100 шт
Глюкометр 4в1 GLANBER™ Модель LBM-01
Тест-смужки для аналізу сечі 2V 2 показника
Тест-смужки для аналізу сечі 2V GP GLANBER - призначені для аналізу сечі напівкількісного і якісного визначення глюкози і білка в сечі.
235 грн
220 грн
Опис товару:
Тест-смужки для аналізу сечі 2V GP GLANBER - призначені для аналізу сечі напівкількісного і якісного визначення глюкози і білка в сечі.

Тест-смужки тверді, пластикові з різними зонами і реагентами.

Результати тестування можуть надати інформацію про стан вуглеводного обміну і функції печінки.

Конкретні параметри тестування вироби який Ви використовуєте дивіться на зовнішній коробці або етикетці пляшки з тест-смужками. Тест-смужки для аналізу сечі упаковані разом з осушувачем в пластикову пляшку кришкою відкручується. Кожна смужка готова до використання відразу ж після вилучення з пляшки. Тест-смужки призначення тільки для одноразового використання. Результати отримують шляхом прямого порівняння тест-смужки з колірною шкалою, нанесеною на етикетці пляшки. Не потрібно робити розрахунків або використовувати лабораторне обладнання.

склад:

100 тест-смужок в герметичній упаковці

інструкція

Надані матеріали:

Тест смужки

Необхідні, але не надані матеріали:

Контейнер для забору зразка

Тест смужки

глюкоза:

Цей тест призначений для визначення глюкози. Жодне інше речовина, що виділяється в сечі, крім глюкози, не дає позитивного результату. Реагент на тестовій зоні не вступає в реакцію з лактозою, галактозою, фруктозою або відновними метаболітами препаратів; наприклад, саліцилатами та налідиксової кислотою. Цей тест можна використовувати для визначення, чи є редуціруюче речовина, яке знаходять у сечі, глюкозою. Глюкоза виявляється в сечі приблизно на рівні 100 мг / дл.

білок:

Тестова зона смужки більш чутлива до альбуміну, ніж глобуліну, гемоглобіну, білків Бен-Джонса і мукопротеинов; негативний результат не виключає присутність інших білків. Граничний рівень визначення альбуміну становить 15 мг / дл. Залежно від властивої мінливості в клінічному випробуванні менша концентрація може визначатися за певних умов.

Київ, пр-кт Маяковського 89-Б
Час роботи з 9.00 до 18.00
понеділок-субота

+38 (068) 910 10 10

и мы перезвоним вам через 30 секунд
ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК 24/7